Konkurs fotograficzny „Pochwal się budą swojego psa”

620173076Klub Miłośników Zwierząt „Azorkowo” zaprasza dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli Gminy Dębica do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pochwal się budą swojego psa” zorganizowanym przez zaprzyjaźnioną Fundację „Jak pies z kotem” z Warszawy. Konkurs polega na przesłaniu do Fundacji zdjęcia budy swojego pupila. Oceniane będą zarówno walory estetyczne oraz jakość i funkcjonalność budy. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem zwierząt mieszkających na zewnątrz domu, szczególnie w okresie zimowym. Konkurs trwa do 15 stycznia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody np. tablet i akcesoria komputerowe.
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.