Grudzień za oknem a w Chembudzie owocują pomidory

IMG_2296Większość z nas na oknach hoduje rośliny ozdobne – paprotki, kaktusy i inne takie tam piękności.  A w biurze dębickiej firmy Chembud rosną i owocują … pomidory. Kilka dorodnych roślin zdobi i owocuje. – Kilka dni temu jeden z nich był dojrzały i gdzieś nam „zniknął” -śmieje się jeden z pracowników firmy. Ale jest jeszcze kilka innych, jeszcze zielonych.
Pomidory te są odmiany tworzącej grona złożone z małych owoców. – Marzy nam się, aby doczekać takich czerwonych gron pomidorków – mówią pracownicy Chembudu. Byłyby  świetną ozdobą na święta Bożego Narodzenia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.