Previous
Next
Previous
Next

Robert Mucha. W dębickim starostwie będą zmiany

Robert Mucha jest wymieniany jako jeden z kandydatów na stanowisko starosty
Robert Mucha zapowiada, że w dębickim starostwie będą zmiany

Wójt gminy Jodłowa Robert Mucha nie ukrywa satysfakcji z faktu, że Władysław Bielawa nie jest już starostą powiatu dębickiego. – Udało nam się zmienić władze, teraz przychodzi czas na poprawę relacji pomiędzy samorządami – mówi Mucha.
Pierwszym efektem są konwenty wójtów i burmistrzów.
Odbywają się one teraz w budynku starostwa i będą przychodzić na nie starosta i wicestarosta. Tego nie było do tej pory. Konwenty odbywały się w siedzibach różnych gmin i praktycznie nigdy nie przyjeżdżał na nie pan Bielawa ani jego zastępca  – dodaje wójt gminy Jodłowa.
Mucha nie ukrywa, że w dębickim starostwie będzie trochę zmian personalnych.
-Zdecydowana większość pracowników starostwa to bardzo dobrzy i świetni fachowcy – uważa Robert Mucha. Ale aby skutecznie rządzić nowe władze będą musiały dokonać pewnych reorganizacji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.