Previous
Next
Previous
Next

Szczęśliwy finał poszukiwań

1111111111111111Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 46 – letniego mężczyzny, który podczas imprezy rodzinnej wyszedł z domu w Małej. W poszukiwaniach mężczyzny brało udział 10 policjantów i strażacy. Policjanci odnaleźli zaginionego.
W piątek po godzinie 22 policjanci zostali poinformowani o zaginięciu 46 – letniego mężczyzny. Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodzinę, podczas imprezy rodzinnej mężczyzna wstał od stołu i wyszedł. Gdy mężczyzna długo nie wracał zaniepokoiło to domowników, ponieważ nie zabrał ze sobą płaszcza ani telefonu komórkowego. Nie można było z nim nawiązać kontaktu i członkowie rodziny postanowili zadzwonić na Policję.
Zaalarmowani o tym fakcie policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Funkcjonariusze zostali skierowani do Małej i w okoliczne miejscowości. Do poszukiwań przystąpiło 10 policjantów, 25 strazaków oraz rodziana mężczyzny. Policjanci i strażacy sprawdzali pobliskie drogi i pola.
Po około dwóch godzinach policjanci, którzy brali udział w poszukiwaniach, napotkali w Gliniku, na drodze wojewódzkiej relacji Ropczyce – Wielopole Skrzyńskie mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Po sprawdzeniu okazał się nim zaginiony 46 – latek.
Mężczyzna był wychłodzony i zmęczony. Nie potrafił powiedzieć jak znalazł się na drodze. Miał prawie 1,50 promila alkoholu w ogranizmie.
Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, którą mężczyzna pojechał do szpitala w Sędziszowie Małopolskim.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.