Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

II Przegląd Talentów Artystycznych

844712 grudnia br. w Sali widowiskowej Domu Kultury „Śnieżka” zaprezentowali się utalentowani młodzi artyści ze szkół podstawowych i gimnazjalnych w Dębicy.
Wśród uczestników przeglądu byli recytatorzy, wokaliści, aktorzy teatralni, muzycy i tancerze. Każdy chciał jak najlepiej pokazać swój talent i pasję, swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem oczarować zarówno jury jak i publiczność. W jury zasiedli: p. Elżbieta Kęsik – dyrektor MOK w Dębicy, p. Marzena Socha- dyrektor MOPS w Dębicy, p. Ireneusz Kozak- dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy, p. Roman Rogowski- naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Dębicy, p. Marta Fortuna- PSM I stopnia im. K. Pendereckiego w Dębicy oraz p. Artur Wygonik- Szkoła Muzyczna Yamaha w Dębicy. Po wysłuchaniu 17 prezentacji artystycznych jury przyznało główną nagrodę najmłodszym uczestniczkom, recytatorkom z SP nr 1- Jagodzie Chłościńskiej i Karolinie Olszewskiej za przygotowanie aktorskie i wizerunek sceniczny. Nagrodzono także: Grupę Teatralną (SP nr 11) za przedstawienie „Na straganie”, Grupę Taneczną (MG nr 2), tancerkę Weronikę Pych (SP nr 2) oraz wokalistów: Igę Misę (MG nr 1), Filipa Musiała (MG nr 2) i Jowitę Nykiel (MG nr 1). Ponadto wyróżnienie otrzymali: Grupa Piegusy (SP nr 12) i Paskal Zarychta (SP nr 5).
Organizatorem przeglądu było Miejskie Gimnazjum nr 2 pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy i przy współpracy Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Dębicy.

fot. Anna Kulpińska
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.