Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Czy ktoś to jeszcze pamięta? Lody z Igloopolu

Lody z Igloopolu- dziś żaden z odstępnych wyrobów nie ma takiego smaku jak tamte wyroby. źródło. FB Dawna Dębica
Lody z Igloopolu- dziś żaden z odstępnych wyrobów nie ma takiego smaku jak tamte wyroby. źródło. FB Dawna Dębica

Co łączy lody, które dziś są w sprzedaży? Jedno – wszystkie smakują mniej więcej tak samo. Jak smakowały lody z Igloopolu?
-To był smak, którego do dziś nie udało mi się odnaleźć w żadnym produkcie – mówi jeden z mieszkańców Dębicy, który bardzo dobrze pamięta czasy byłego Kombinatu. Oprócz lodów były słynne napoje Ptyś, Tonic, słynne Iglopolowskie „flaczki” i masa innych rzeczy. Dziś w wyrobach dostępnych w sprzedaży nie znalazłem niczego co miałoby takie smaki jak tamte wyroby.
Na  FB pojawił się profil o nazwie Dawna Dębica. Tam między innymi udało nam się znaleźć etykietę lodów z Iglopolu i wiele innych ciekawostek z historii naszego miasta.
Można go znaleźć tutaj
https://www.facebook.com/DawnaDebica?fref=photo

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.