Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Urzędzie Miejskim w Dębicy

12 grudnia w Urzędzie Miejskim w Dębicy pracownicy urzędu oraz wszystkie osoby odwiedzające urząd mają okazję nabycia ozdób świątecznych wykonanych ręcznie przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębicy działających przy Stowarzyszeniu „Radość”. Ceny ozdób wahają się od 5 do 15 złotych, stoisko czynne będzie do godziny 13.00.
Fundusze uzyskane ze sprzedaży rękodzieł przekazane zostaną na zakup materiałów, z których wykonane zostaną kolejne ozdoby. Proces tworzenia dzieł trwa kilka miesięcy, wszystkie prace wykonane są ręcznie od podstaw w kilku pracowniach – stolarskiej, witrażu czy ceramicznej. Do ich zrobienia używa się różnych materiałów: drewna, żołędzi, a także papieru.
Osoby, które dzisiaj nie zdążą zaopatrzyć się w ozdoby na stoisku zorganizowanym w Urzędzie Miejskim, będą miały możliwość nabycia ich w Czytelni Miejskiej przy ul. Kościuszki, gdzie równocześnie odbywa się wystawa prac rzeźbiarza związanego z Warsztatami Terapii Zajęciowej – Jana Stasiowskiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.