Previous
Next
Previous
Next

Kierowca bmw potrącił pieszą na ul. Krakowskiej

1111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ulicy Krakowskiej w Dębicy. W wyniku potrącenia przez samochód, ranna 14-latka została przewieziona do rzeszowskiego szpitala.
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 na ulicy Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Lwowską. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw potrącił pieszą nastolatkę. W wyniku potrącenia poszkodowaną mieszkankę Braciejowej przewieziono do szpitala w Rzeszowie. Funkcjonariusze poddali badaniu alkomatem kierującego bmw. 54-letni mieszkaniec Dębicy był trzeźwy. Sporządzona przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia dokumentacja, pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.