Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ziemia Dębicka – witamy na nowym serwerze!

ziemia-logoDzisiejszy dzień jest pierwszym w którym Ziemia Dębicka funkcjonuje na nowym serwerze.  Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy, których liczba sięga kilkunastu już tysięcy,  dostrzegają różnicę i z przyjemnością odwiedzają nasz portal, który dla nich tworzymy.
W ostatnich dniach liczba odwiedzających była tak wielka, że nasz dotychczasowy serwer nie wytrzymał obciążenia i musieliśmy Ziemię przenieść na inny, bardziej wydajny. Bardzo dziękujemy za realizację tego zadania Krzysztofowi Szymaszkowi z firmy Yovis (www.yovis.pl). To dzięki jego pracy Ziemia działa już płynnie i nie trzeba czekać długich minut na wczytanie się strony. Bardzo przepraszamy naszych Czytelników, którzy przez ostatnie dni mieli kłopot z korzystaniem z naszego serwisu.
Redakcja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.