Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Petycja w obronie ks. Mariusza trafiła do rąk biskupa Andrzeja Jeża.

petycjaPetycję z kilkuset podpisami proszącymi aby ks. Mariusz Ogorzelec pozostał w Dębicy trafiła dziś w ręce biskupa tarnowskiego  Andrzeja Jeża. Przekazał ją przedstawiciel Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 3, który uczestniczył w dzisiejszym spotkaniu z duchownym. Podpisało się na niej kilkaset osób – uczniów szkoły, ich rodziców oraz innych osób, które nie chcą pogodzić się z decyzją ks. biskupa odwołującym ks. Ogorzelca z Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.