Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W dniu 25 listopada na świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy zaprezentowały swoje prace o misiach.

8389Najmłodsi podczas listopadowych zajęć z pomocą p. Ewy Prokuskiej, prowadzącej zajęcia, przedstawiły kreatywne wytwory własnej wyobraźni. W ten sposób powstały tematyczne prace: Bajeczna fabryka misiów, Witrażowe misie malowane na folii, Przygody naszych niedźwiadków, Niedźwiedzi las, Misie wykonane z gipsu, Coś z niczego- niedźwiadki z papierowych kubeczków. 27 listopada mali autorzy prac z p. Ewą Prokuską, a także z zaproszonymi gośćmi: p. Elżbietą Kęsik dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy oraz rodzicami uroczyście otworzyli wystawę. W specjalnie przygotowanych na tę okazję misiowych maskach i z papierowymi kubełkami miodu dzieci świętowały swój artystyczny dzień.
Ewa Prokuska prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia plastyczne w DK „Śnieżka” już trzeci rok dla dzieci w wieku 5-7 lat.
Wystawa plastyczna będzie dostępna w Domu Kultury „Śnieżka” do końca grudnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia twórczego świata misiów.

źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.