Ks. Ogorzelec raczej nie wróci do Dębicy

10414653_1498849433710860_5510478365560551890_nMimo wysiłków i zabiegów mieszkańców miasta maleją szanse na powrót ks. Ogorzelca do Dębicy. Sprawa powoli przycicha a milczenie biskupa jest więcej niż wymowne.
– Raczej nie ma szans na jego powrót – mówi osoba pragnąca zachować anonimowość. On teraz potrzebuje spokoju i jedynie co możemy zrobić dla niego to modlić się. Ks. Mariusz bardzo ceni sobie wsparcie, które okazują mu mieszkańcy miasta w tej trudnej dla niego chwili. Ale z całym posłuszeństwem poddaje się woli biskupa, jakakolwiek by ona nie była. Tak ślubował w chwili przyjmowania święceń kapłańskich. I tego się trzyma.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.