Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Międzyświetlicowy turniej bilarda

Zgrana Paka_122 listopada br. świetlica środowiskowa działająca przy OHP w Dębicy zorganizowała turniej bilardowy, w którym wzięły udział świetlice działające na terenie miasta Dębica. Miejscem w którym odbyły się rozgrywki i jednocześnie gospodarzem spotkania był Klub Bilardowy „Pino”.

 
Jak podkreślają wychowawcy pracujący w świetlicach środowiskowych reprezentanci placówek działających w strukturach MOPS przy ul. Sienkiewicza i ul. Matejki włożyli wiele trudu i wysiłku podczas tych rozgrywek i dzięki temu zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji grupowej. Wielki sukces odnieśli reprezentanci Placówki Wsparcia Dziennego przy ul. Sienkiewicza, która zajęła cztery pierwsze miejsca. Zawodnicy ze świetlicy przy ul. Matejki zajęli VII miejsce. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w turnieju.

Klasyfikacja :

I miejsce – Jakub Szymaszek
II miejsce – Damian Konys
III miejsce – Patryk Depowski
IV miejsce – Kacper Kuraś

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.