Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Plany modernizacji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dębicy

S0140020[2]Osiem lat minęło od ostatniego remontu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dębicy – mówi Marzena Kowalska, dyrektor placówki i dodaje, że przyszedł czas na zmiany.

W budynku biblioteki znajduje się kilkanaście pomieszczeń m.in. wypożyczalnia dla dzieci i dorosłych oraz sala komputerowa. Priorytetem jest odnowienie starego budynku,
a także prace mające na celu odwilgocenie pomieszczeń. „Stosowny projekt został już złożony w Urzędzie Miejskim w Dębicy, czekamy na jego rozpatrzenie” –
mówi Marzena Kowalska i dodaje, że niełatwo  określić kwotę, która konieczna będzie do przeprowadzenia modernizacji biblioteki.

Kolejnymi planami, na których realizację w najbliższym czasie liczy dyrektor Marzena Kowalska jest zautomatyzowanie Biblioteki Miejskiej, wymiana starych komputerów na nowe oraz stworzenie sieci komputerowej, do której włączone zostaną również biblioteki powiatowe, a wszystkie informacje dotyczące zasobów placówek dostępne będą online. Unowocześnienie strony internetowej Biblioteki to kolejny krok, którego realizacja ma wpłynąć na ułatwienie poszukiwania przez czytelnika informacji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.