Previous
Next
Previous
Next

Dzieci ze szkoły nr 3 w Dębicy chcą aby ks. Mariusz nie odchodził

IMG_1331W szkole nr 3 w Dębicy ogromne poruszenie i szok. To tutaj uczył religii ks. Mariusz Ogorzelec. Nikt nie chce dopuścić do siebie myśli, że  może on  odejść i zostawić swoich uczniów. Od rana do gabinetu dyrektora Pawła Adamka przychodzą uczniowie księdza i pytają jak mogą pomóc. Zrozpaczone są zwłaszcza dzieci piewszokomunijne, które pod jego opieką przygotowywały się do tego najważniejszego w swoim życiu dnia.
– Będziemy pisać petycję do Biskupa i prosić aby zostawił nam księdza przynajmniej do końca tego roku szkolnego – zapowiadają rodzice i nauczyciele. To był świetny pedagog i wspaniały ksiądz. Jego  nagłe odwołanie to szok dla nas.
Ks. Mariusz nie odbiera telefonów. Z tego co udało nam się ustalić on sam nie wie dlaczego zapadła taka decyzja biskupa, ale ślubował posłuszeństwo i musi się jej podporządkować.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.