Previous
Next
Previous
Next

Jodłowa. Rozstrzygnięto konkurs na Szopkę i Kartkę Bożonarodzeniową.

konkurs_na_szopk_i_kartk_boonarodzeniow_4_20141217_1883235888Rozstrzygnięto doroczny Konkurs na Szopkę i Kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej. Wśród kartek I MIEJSCE otrzymała Martyna Michalik (Sz.P. w Dębowej), II MIEJSCE Anna Gomółka (Sz.P. nr 2 w Jodłowej), III MIEJSCE Aleksandra Podraza (Sz.P. nr 1 w Jodłowej). Ponadto w y r ó ż n i e n i e otrzymali Dominik Kaczka (Sz.P. nr 2 w Jodłowej), Kamila Kastarenda (Sz.P. w Dęborzynie) i Maciej Drożdż i Karolina Łącka (Sz.P. nr 3 w Jodłowej).
Wśród szopek bożonarodzeniowych w kategorii: szkoła podstawowa I MIEJSCE – Patrycja Papciak (Sz.P. w Dębowej), II MIEJSCE – Alicja Ryba (Sz.P. w Dęborzynie), III MIEJSCE /ex aequo/ – Klaudia Wójcik (Sz.P. w Dęborzynie) oraz Magdalena i Wojciech Borowy (Sz.P. nr 1 w Jodłowej). Ponadto  w y r ó ż n i e n i e  otrzymali Justyna i Jan Kos (Sz.P. nr 3 w Jodłowej) oraz Dominika Podraza (Sz.P. w Dębowej).
W kategorii: gimnazjum I MIEJSCE – Monika Jodłowicz, II MIEJSCE – Monika Szpak, III MIEJSCE – Anna i Adam Kaczka.
W kategorii: szopek wykonanych rodzinnie I MIEJSCE zdobyła rodzina Piecuchów z Jodłowej, II MIEJSCE – rodzina Nalepów z Jodłowej, natomiast III MIEJSCE – rodzina Kaczków z Jodłowej Górnej. Ponadto przyznano w y r ó ż n i e n i e dla Anety Szpak i Natalii Lech z Jodłowej Górnej.
Dwie najlepsze szopki z każdej kategorii wezmą udział w IX Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.