Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sądeczanin.info. 3 Korony w sądzie. Upadłość spólki CD Locum jeszcze w grudniu? Mecenas: płacili wybrańcom. Inni bankrutują

k4Sąd Rejonowy w Nowym Sączu zakończył dziś rozprawę w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki CD Locum, właściciela galerii handlowej Trzy Korony, jednej z największych w Małopolsce. Podwykonawców, którzy twierdzą, że spółka Stanisława K. nie zapłaciła im za jej budowę jest coraz więcej. Chodzi teraz o co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych. Sąd ogłosi swą decyzję jeszcze w tym miesiącu.
Firma jest również właścicielem jednego z dębickich obiektów handlowych.
Całość artykułu pod tym linkiem
http://www.sadeczanin.info/gospodarka,6/trzy-korony-w-sadzie-upadlosc-mecenas-placili-wybrancom-inni-bankrutuja,66898#.VIGJZ9IyKyo

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.