Złota drużyna z Pilzna

zlota-druzyna-z-pilzna(2)Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie okazała się najlepszą podczas odbywającego się w Przemyślu finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych.
W zawodach rywalizowały najlepsze drużyny województwa podkarpackiego wyłonione w rozgrywkach powiatowych i rejonowych. W wyniku wielogodzinnych zmagań zwyciężyła niepokonana drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie, która nie dała rywalom żadnych szans. Zespół zdobył pamiątkowy puchar, złote medale i tytuł mistrza województwa podkarpackiego na rok szkolny 2014/2015. Pilźnieńska drużyna startowała w składzie: Oliwia Mirowska, Emilia Hals, Piotr Gągała, Kamil Wolak. Dzięki zwycięstwu w finale wojewódzkim zespół awansował do  zawodów ogólnopolskich.
źródło: Urząd Gminy w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.