Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wyróżnienie w stopniu złotym dla „Rozdzielni Wiatrów” w Głobikowej

54Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Rozdzielnia wiatrów” w Głobikowej otrzymało po raz trzeci z rzędu wyróżnienie w stopniu złotym podczas „54 Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych”.

Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 1961 roku przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Warszawie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Wyróżnienia przyznawane są corocznie dla najlepszych schronisk młodzieżowych z terenu całej Polski. Współzawodnictwo miało na celu zachęcenie do stworzenia w placówkach najlepszych warunków zakwaterowania oraz pobytu dla dzieci i młodzieży. Oceniane były także działania wychowawcze schronisk, przekazywanie informacji krajoznawczych o regionie, organizacja imprez edukacyjnych, turystycznych, wykorzystanie bazy noclegowej i współpraca z Polskim Towarzystwem schronisk młodzieżowych.

Wręczenie wyróżnień odbyło się podczas gali finałowej pod patronatem Prezydent Łodzi w Łódzkim Ratuszu. Dyrektor Zespołu Szkół w Głobikowej otrzymała List Gratulacyjny Ministra Edukacji Narodowej z podziękowaniem za działania na rzecz upowszechniania turystyki młodzieżowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.