Previous
Next

Na FB trwa głosowanie w jaki sposób okazać solidarność z ks. Ogorzelcem – Biała opaska na ramieniu czy podobizna księdza.

10414653_1498849433710860_5510478365560551890_nNa profilu FB W obronie ks. Mariusza Ogorzelca (https://www.facebook.com/pages/W-obronie-ks-Mariusza-Ogorzelca/1498838113711992) trwa głosowanie w jaki sposób okazać solidarność i wsparcie ks. Mariuszowi. Internauci poprzez „lajkowanie” wybiorą czy będzie to biała opaska na ramieniu czy podobizna księdza.
„Drodzy przyjaciele.
Przychodzimy w niedzielę na mszę św. o godzinie 12.00 do kościoła pw. Ducha Świętego w Dębicy.Jako znak solidarności zakładamy albo białe opaski, wstążki na ramię lub przynosimy wydrukowaną podobiznę ks. Mariusza. Głosujemy przez lajki jednej z tych dwóch możliwości, które zamieszczone są powyżej. Głosowanie trwa do jutra do godziny 16.00.” – głosi wpis na profili „W obronie ks. Mariusza”.
Głosowanie rozpoczęło się nieco blisko godzinę temu. Póki co wgrywa opcja białej wstążki na ramieniu
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.