Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zaproszenie dla poetów

8391Grupa poetycka ,,Albatros”, działająca pod auspicjami Miejskiego Ośrodka Kultury, zaprasza poetów z Dębicy i z okolic do zjednoczenia się w swojej pasji i integracji.
Piszesz? Nie chowaj swojej twórczości do szuflady, pokaż ją innym! Chcesz miło spędzić czas, poznać ciekawych ludzi i doświadczyć czegoś nowego? Dołącz do Nas!
,,Albatros” przyjmie pod swoje skrzydła ludzi z pasją i z zapałem, nie tylko pisarzy i poetów. Idealiści, marzyciele, artystyczni szaleńcy, którzy chcą się wyrazić w sztuce – wszyscy znajdą tutaj swoje miejsce. Niech ,,Albatros” będzie żywiołem, który tworzą ludzie pełni entuzjazmu i chcący odcisnąć w rzeczywistości swój mały ślad.
Wieczorki poetyckie, autorskie spotkania, warsztaty, spektakle poetyckie i happeningi – to tylko część tego, co może nam się razem przydarzyć.
Zapraszam!
Opiekun grupy – Katarzyna Pietryszko
Kontakt:
e-mail: grupa.albatros@wp.pl
Facebook: Grupa Poetycka Albatros
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.