Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Podkarpacki Bank Spółdzielczy dla Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu

PBS Pomagam

W dniu 1 października Zespół Szkół z Oddział Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu złożył aplikację w ramach konkursu „Andrus wraca do szkoły” organizowanego przez Fundację PBS Pomagam z Sanoka. Zgodnie z założeniami regulaminu projekt skierowany był do szkół integracyjnych i z oddziałami integracyjnymi. Złożony przez szkołę wniosek uzyskał  uznanie komisji oceniającej, która pracowała w składzie: 

 Pan Artur Andrus – dziennikarz, publicysta, radiowiec

Pan Marek Zaleśny – St. Wizytator  Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Pan Janusz Matusz – Wiceprezes Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

Konkurencja była duża, na 23 złożone wnioski 10 uzyskało dofinansowanie. Pieniądze przekazane przez Fundację PBS Pomagam pozwolą na doposażenie 2 klas lekcyjnych w meble, tablice i kąciki relaksacyjne.

W dniu 4 grudnia 2014 r. w Oddziale Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Krośnie odbyło się spotkanie podsumowujące akcję, wzięły w nim udział panie: Aleksandra Zołotar i Wiesława Łukaszewska, które przygotowały wniosek aplikacyjny.

 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi dziękuje Fundacji PBS Pomagam za wsparcie i docenienie pracy na rzecz uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

SAM_2495

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.