Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych do 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się w środę 11 marca 2015 r. w Domu Kultury „Śnieżka”.
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich i dorosłych.
Termin zgłaszania uczestników – laureatów przeprowadzonych eliminacji środowiskowych upływa z dniem 02 marca br.
Karty zgłoszeń prosimy przesyłać na adres:
Dom Kultury „Śnieżka” MOK
ul. Bojanowskiego 18
39 – 200 Dębica
tel./fax: 14 670 31 67
e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl
Karty zgłoszeń do pobrania na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy
źródło: http://www.mokdebica.pl/?id=/news/more&news=2555

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.