Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

7. Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf”

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje VII Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf”, który zaplanowany został na 21 i 22 marca 2015 r. w Domu Kultury „Mors”. Pierwszego dnia zaprezentują się zespoły w kategorii formy różne, drugi dzień należeć będzie do tancerzy ludowych.
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i dorosłych.
Termin zgłaszania uczestników upływa z dniem 06.03.2015r. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.
Biuro organizacyjne: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Sportowa 28, 39-200 Dębica, tel. / fax. 14 680 93 60, 14 670 31 67.
Szczegółowe informacje: Anna Kulpińska, tel. 14 670 31 67.
 
 
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.