Previous
Next

Jechał pijany skradzionym rowerem

Policjanci z Brzeźnicy zatrzymali do kontroli rowerzystę. Badanie alkomatem wykazało że jest zupełnie pijany. Jak się później okazało, rower którym jechał był kradziony.
Do kontroli doszło we wtorek około godz. 13 podczas patrolu miejscowości Brzeźnica. Policjanci zwrócili uwagę na rower, który odpowiadał opisowi skaradzionego w poniedziałek jednośladu. Podczas interwencji potwierdziły się podejrzenia funkcjonariuszy, rower był skradziony. Rowerzystą okazał się 53-letni mieszkaniec Brzeźnicy. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.
Wczoraj po wytrzeźwieniu zatrzymanemu meżczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży. Za popełniony czyn grozi mu nawet 5 lat kary pozbawienia wolności. Wobec meżczyzny prowadzone jest również postępowanie dotyczące niestosowania się do wyroku sądu w związku z jazdą rowerem pod wpływem alkoholu.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.