Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Budowa Wiaduktu na drodze Pustynia – Zawada

SONY DSCOd listopada 2014r. trwają prace przy budowie wiaduktu nad torami w Pustyni. Na czas prac dojazd do autostrady jest zamknięty. Przewidywany termin zakończenia to przełom lipca i sierpnia 2015 roku. W trakcie budowy wiaduktu objazd z autostrady do drogi wojewódzkiej poprowadzony jest przez Pustynię do ulicy Sandomierskiej. Wykonawcą inwestycji jest firma TRAKCJA PRKiL S.A z Warszawy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.