Previous
Next
Previous
Next

Stowarzyszenie Nasza Sprawa z Pustkowa – Osiedla zakończyło realizację projektu

W dniu 11 grudnia 2014 r. zakończyły się zajęcia w ramach projektu „W dżungli zdrowego stylu życia” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Nasza Sprawa” w Pustkowie-Osiedlu i dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu – i lokalnych partnerów: gminę Dębica, Pilzno, Żyraków i firmę TIKKURILA POLSKA S.A.
W ramach projektu przeprowadzono wykłady i warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania, profilaktyki i korekcji wad postawy, przygotowywano zdrowe posiłki, prowadzono trening grupowy z trenerem personalnym. Zajęcia prowadzone były przez specjalistów: rehabilitantkę, właścicielkę Gabinetu Fizjoterapii „Rehnowa” w Pustkowie – Osiedlu- panią Magdalenę Nowak,dietetyk Klaudia Różycka z Poradni Dietetycznej Zdrowa Dieta w Pustkowie – Osiedlu oraz trener personalny pan Mariusz Bachurski.
Opracowano broszurę z poradami, zaleceniami, przepisami, która trafiła do 500 mieszkańców Pustkowa – Osiedla.
Projekt trwał od 15 września 2014 r. Zaangażowani w jego realizację byli członkowie stowarzyszenia, których część pracowała jako wolontariusze.
Dzięki realizacji projektu mieszkańcy mogli mile, pożytecznie, twórczo i sympatycznie spędzić długie jesienne wieczory, poszerzyli swoją wiedzę o zdrowym stylu życia i wytrwale ćwiczyli swoje ciała.

źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.