Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Najpiękniej oświetlone domy w gminie Jodłowa – rozstrzygnięcie konkursu

I miejsce
I miejsce – Jakub Chudy

Podczas tegorocznego XXIII Finału WOŚP ogłoszone zostały wyniki konkursu na „Najładniejszą dekorację świąteczną na terenie gminy Jodłowa”.
Do konkursu zgłoszono 4 posesje. Jury w składzie: Jadwiga Skowron, Elżbieta Stanula, Waldemar Sztogrin oceniało: wystrój świąteczny w obrębie całej posesji, iluminacje świąteczne rozświetlające ogród i oplatające elewacje budynku, nawiązanie do tradycji świąteczno – noworocznej, walory estetyczne, oryginalność dekoracji i pomysł na ozdobienie posesji oraz harmonię z otoczeniem.
Po obejrzeniu zgłoszonych posesji postanowiło przyznać:
I miejsce – Jakub Chudy
II miejsce – Jan Nowak
III miejsce – Józef Warzecha
IV miejsce – Halina Kapłon
Wszystkie zgłoszone posesje zlokalizowane były w Jodłowej.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie udziału, jak również gratulujemy jego zwycięzcom.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.