Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dobra wiadomość! Gabrysia czuje się lepiej!

Plakat_A3 DKMSWalcząca z chorobą nowotworową Gabrysia Skowron czuje się lepiej.  Dla chorej dziewczynki znalazł się dawca z jej grupą krwi i jej stan zdrowia się poprawia. Tak o tym pisze na swoim profilu mama Garbysi.
„Gabrysia czuje się lepiej. Leukocyty poszły w gore. Czekamy jeszcze tylko kilka dni aż ich poziom się unormuje, gdyż nadal nie wiadomo ile jest tych jej…prawdziwych. Oznacza to ze granulocyty i krew zrobiły dobrą robotę .  A bez Waszej pomocy i zaangażowania nie miałoby to miejsca.
Dziękuję w imieniu swoim i Gabrysi Panu Mirkowi oraz Panu Markowi za poświęcenie i pilny wyjazd do Wrocławia w celu oddania masy oraz wszystkim wspaniałym zaangażowanym osobom… Gabrysia dochodzi do siebie, rana po operacji nadal się odzywa ale stan ogólny jest dużo lepszy. Przed nią długa droga ale kolejna przeszkoda pokonana” – pisze na swoim profilu FB mama Gabrysi. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.