Previous
Next
Previous
Next

Unihokeiści z Brzeźnicy w Finale Wojewódzkim

zdj.1
Stoją od lewej: Krupa Magdalena, Knot Patrycja, Jezuit Gabriela, Kołodziej Kinga, Kania Iza, Kucharska Karolina, Ignac Karolina, trener: Duda Agnieszka , leży: Krystyna Klabacha
Siedzą od lewej: Ferenc Gabriela, Tyksińska Aleksandra, Kamila Krupa, leżą : Rogowska Kinga, Więch Lila

W bieżącym roku po raz czwarty z rzędu wszystkie drużyny ZS im. Jana Pawła II w Brzeźnicy awansowały do Wojewódzkich Turniejów Finałowych w Unihokeja.Opiekunami drużyn są nauczyciele wychowania fizycznego: P. Agnieszka Duda, P. Jacek Kulik i P. Tomasz Mroczka.
DROGA DO AWANSU
5. 12. 2014 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Padwi Narodowej odbyły się Półfinały Wojewódzkie IMS dziewcząt w unihokeju. Drużyna naszej szkoły po zaciętych rozgrywkach uplasowała się na II miejscu dzięki czemu wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.
W dniu 15.12.2014 r. w hali sportowej ZS w Straszęcinie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. W zawodach wzięło udział 8 najlepszych szkół wyłonionych drogą eliminacji, z powiatów: dębickiego, mieleckiego, kolbuszowskiego, jasielskiego i tarnobrzeskiego. Chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu awansując do Finału Wojewódzkiego
Skład drużyny: Wojtaszek Grzegorz, Klabacha Kornel, Kucharski Bartłomiej, Tabjan Kacper, Żak Bartłomiej, Lipa Patryk, Zieliński Patryk, Surman Radosław, Krawczyk Adrian
17 grudnia na zawody Półfinału Wojewódzkiego w unihokeju do Dębicy wyruszyła drużyna chłopców z Gimnazjum. Młodzi sportowcy uplasowali się na I miejscu co daje  awans do Finału Wojewódzkiego.
18 grudnia 2014 roku w Dębicy odbyły się Półfinały Wojewódzkie Gimnazjady dziewcząt w unihokeju. Unihokeistki nie miały sobie równych i zajęły I miejsce awansując tym samym do finału wojewódzkiego.

 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.