Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Działania „Trzeźwy Poranek” w powiecie dębickim

W niedzielę na terenie dębickiego powiatu policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. W miejscowości Kamienica Dolna nietrzeźwy kierowca wjechał w policyjny radiowóz.
Prowadzone działania rozpoczęły się od wczesnych godzin rannych. Policjanci podczas prowadzonych kontroli, badaniu trzeźwości poddali 562 kierowców. Czterem z nich zatrzymano prawa jazdy w związku ze stanem po użyciu alkoholu.
Podczas trwających działań w miejscowości Kamienica Dolna doszło do kolizji nieoznakowanego radiowozu policyjnego z vw golfem. Na zakręcie kierowca golfa zjechał lekko na przeciwny pas i zderzył się z policyjnym oplem. Jak się później okazało kierowca vw pił wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało u 20-letniego mieszkańca Gorzejowej 0,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna już stracił prawo jazdy na co najmniej 6 miesięcy, grozi mu również kara grzywny, którą wymierzy sąd.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.