Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kolędowali dla babci i dziadka

Koncert zorganizowany w Domu Kultury „Mors” przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy pod tytułem „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok” był dedykowany wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.
Wystąpili w nim: Chór Gospel „Good Way” pod kierownictwem Pauliny Kwiatkowskiej, Młodzieżowa Grupa „Safo”, Estrada Dziecięca prowadzona przez Izabelę Piekarczyk. Zaprezentowali się także laureaci Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek: Aniela Tabasz i Oliwer Stochel, para uroczych przedszkolaków oraz Patrycja Węgrzyn i Konrad Kamiński, Aleksandra Sala, zespół „Różyczki”, Laura Wiktor, Aleksandra Ożóg, Natalia Susz, Żaneta Susz, Marysia Socha, Sebastian Kosiński, grający na gitarze oraz recytatorzy: Agnieszka Górska, Klaudia Tarnawska, Jakub Morawczyński.
Piękny koncert kolęd i pastorałek został przygotowany przez Dominikę Migoń (która również go prowadziła) pod kierunkiem Elżbiety Kęsik, dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.
Występy młodych i bardzo utalentowanych wykonawców trwały prawie 2 godziny i wywołały wiele wzruszeń i dobrych emocji wśród zgromadzonej w DK „Mors” publiczności.

fot. Andrzej Janiec
źródło : Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.