Previous
Next
Previous
Next

Ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy przygotował ofertę na zbliżające się ferie zimowe:
Galeria Sztuki MOK zaprasza na zajęcia plastyczne od 2 do 5 lutego br. w godz. 10.00 – 12.00. Poniedziałek i środa – młodzież, wtorek i czwartek – dzieci ze szkół podstawowych. Koszt za jedne zajęcia 5 zł. Zapisy i więcej informacji: Galeria Sztuki MOK, ul. Akademicka 8, tel.14/6702351, e-mail: galeriamok@op.pl.
W Domu Kultury „Śnieżka” w pierwszym tygodniu ferii zimowych odbędą się warsztaty taneczne dla uczestników zajęć.
4 lutego zapraszamy do Domu Kultury „Kosmos” na wieczorek poetycki „Poezja jest pretekstem do rozmowy”, podczas którego będą mogli zaprezentować się wszyscy chętni tworzący poezję. Spotkanie to nie tylko pozwoli zaprezentować swoją twórczość, ale także zintegrować poetów z Dębicy i okolic.
Jeśli piszesz, już najwyższy czas dla Ciebie – nie chowaj swojej twórczości do szuflady – pokaż ją innym. Rozpoczęcie o godz. 18. Chęć uczestnictwa w projekcie należy zgłosić mailowo: grupa.albatros@wp.pl
9 lutego w Domu Kultury „Śnieżka” odbywać się będą warsztaty teatralne, które poprowadzi Paweł Gładyś – aktor teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Zajęcia skierowane są do aktywnych artystycznie uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Rozpoczęcie warsztatów o godz.10. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa telefonicznie na nr 14 680 93 62 (w godzinach od 7.00 do 15.00).
W dniach 10-12 lutego w Domu Kultury „Kosmos” przeprowadzone zostaną warsztaty kreatywnego pisania dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Warsztaty odbywać się będą w godz. 15 – 17.
Jeżeli chcesz obudzić w sobie kreatywne myślenie, zainspirować się, uwolnić swój wewnętrzny potencjał… przyjdź na Warsztaty Kreatywnego Pisania!
Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: grupa.albatros@wp.pl wpisując w tytule wiadomości: Warsztaty.
13 oraz 14 lutego w Domu Kultury „Mors” zmierzą się amatorskie zespoły hip-hopowe, raperzy oraz beatboxerzy podczas II Konfrontacji Muzycznych im. Zbigniewa Warchoła. Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznym starciu, jak również uczestnictwa w konkursowych koncertach zgłoszonych uczestników. Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępna jest na stronie internetowej MOK: http://www.dkmors.mokdebica.pl/projekty/admin/2.Konfrontacje_Zespolow_Muzycznych_regulamin_karta_2015.pdf . Zgłoszenia należy przesłać do 6 lutego br.
14 i 15 lutego w DK Mors w godzinach 10.00 – 14.00 odbędą się warsztaty z tworzenia tego gatunku muzyki, które poprowadzą znani artyści Gębofonizm Beatbox System, Sklero Repo i Homex. 15 lutego o godzinie 17.00 będzie miał miejsce koncert zaproszonych gości i laureatów II Konfrontacji Muzycznych.
W czasie zimowego odpoczynku odbędzie się również kolejna edycja Potyczek Świetlicowych. Artystyczne zmagania wychowanków świetlic socjoterapeutycznych działających w Dębicy oraz innych zaprzyjaźnionych ośrodków będzie można oglądać 13 lutego w Domu Kultury Śnieżka.
Podczas ferii będą Państwo mieli okazję skorzystać z najnowszego kinowego repertuaru, oferty dostosowanej zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń zostaną podane na stronie internetowej oraz na profilu Facebook Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.