Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jasełka po Łańcucku w CKiB

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Serdecznie zaprasza w dniu 25 stycznia o godzinie 14.30 na spektakl Jasełka pt. „Do szopy hej pasterze” przygotowany przez Zespół Ludowy „Sonina”. Jasełka przedstawione zostaną w czterech odsłonach: Wigilia, Piekło, Herod, Pasterka oraz Finał. Spektakl nawiązuje do kultury i obrzędów regionu Łańcuckiego. W przerwach pomiędzy odsłonami wystąpi Kapela Biesiadna „Śwagry”. Zespoły na co dzień działają pod skrzydłami Centrum Kultury Gminy Łańcut w Ośrodku Kultury w Soninie. Jasełka wystawiane są już od 15 lat i wszędzie cieszą się dużym uznaniem widzów. Nad sprawnym przebiegiem spektaklu będzie czuwał założyciel i główny reżyser zespołu Pan Roman Skomra.
Serdecznie zapraszamy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.