Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dębicy

Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Dębicy organizuje „Ferie z biblioteką” dla najmłodszych czytelników. Rodzice będą mogli przyprowadzać swoje pociechy na kilka godzin, podczas których dzieci wezmą udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników oddziału dla dzieci.

Czytanie książek, zabawy edukacyjne oraz rozwiązywanie zadań – to tylko niektóre propozycje mające na celu oswojenie maluchów, jak i starszych dzieci z biblioteką i książkami.

Ferie, jak również wakacje z biblioteką cieszą się zawsze dużą popularnością. Już dzisiaj zapraszamy dzieci uczęszczające do szkół podstawowych na zajęcia, które będą organizowane w naszej bibliotece podczas tegorocznych ferii zimowych – mówi dyrektor biblioteki Marzena Kowalska.

W tym roku zajęcia pod hasłem „W poszukiwaniu zimy” odbywać będą się w dniach 2-13 lutego w godzinach od 10:00 do 12:00 w Oddziale dla Dzieci przy ul. Akademickiej 10. Mogą na nie zapisać się dzieci w wieku 6-13 lat. Zapisy pod nr tel. 14 6833504 wew. 17. Zajęcia są bezpłatne.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.