Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanin odpowie za posiadanie narkotyków

policePolicjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Przedwczoraj został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.
Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę na jednym z dębickich osiedli. Podczas prowadzonych czynności służbowych policjanci ujawnili przy 39-latku amfetaminę. Przeszukanie mieszkania doprowadziło do znalezienia kolejnych woreczków foliowych z zawartością substancji psychotropowej o łącznej wadze powyżej 20 gram.
Sporządzony materiał dowodowy funcjonariusze przekazali prokuraturze rejonowej w Dębicy. Przedwczoraj Sąd Rejonowy w Dębicy na wniosek prokuratora zastosował wobec mieszkańca Dębicy areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.