Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Już jutro Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2015 r. w Święto Objawienia Pańskiego po raz drugi ulicami miasta Dębicy przejdzie Orszak Trzech Króli, któremu w tym roku przyświeca hasło: „Pokój i radość w rodzinie”.
Orszak wyruszy spod Kościoła pw. Ducha Św. tuż po Mszy św. o godz. 12.00. Trasa Orszaku przebiegać będzie w tym roku ulicami: Chopina, Ks. Nosala, Strażacką oraz Rzeszowską do Rynku, gdzie Trzej Królowie ze swymi orszakami i wszystkimi uczestnikami złożą pokłon Świętej Rodzinie.

 
Organizatorzy zapraszają do wspólnego kolędowania wszystkich mieszkańców miasta Dębicy i całego Powiatu Dębickiego.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.