Previous
Next
Previous
Next

Dębicki Klub Biznesu przekazał stypendia dla studentów z powiatu dębickiego

Komisja Stypendialna powołana do oceny wniosków stypendialnych w ramach V edycji lokalnego programu stypendialnego współfinansowanego przez partnerski program Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory „Agrafka Agory” oraz Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, przedsiębiorców powiatu dębickiego i darczyńców indywidualnych, dokonała wyboru stypendystów.
Stypendystami w roku akademickim 2014/2015 zostali:

  • stypendium naukowo-socjalne dla studentów studiów technicznych: Monika Gawle, Łukasz Świstak
  • stypendium naukowo-socjalne: Wasilewska Natalia, Wasilewska Daria, Kopacz Brygida
  • stypendium pomocowe: Wojdyła Aleksandra, Chajec Anna, Ćwik Magdalena, Trębacz Tadeusz, Sikora Agnieszka, Nicoś Robert, Zachwiej Aleksandra, Sokół Anna, Wojtowicz Urszula, Tokarz Anna, Milas Aleksandra, Zając Paulina, Wałęga Patrycja, Jeż Patrycja.

Wszystkim, którzy złożyli swoje aplikacje serdecznie dziękujemy. Zwycięzcom gratulujemy. Oficjalne wręczenie stypendiów nastąpi w dniu 12 grudnia 2014 roku o godzinie 17:00.
Program stypendialny, realizowany przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu powstał w 2008 roku. Poprzednie edycje współorganizowane były w ramach partnerskich programów m.in. z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacją Agory, Fundacją ŚNIEŻKI Twoja Szansa, przedsiębiorcami i indywidualnymi darczyńcami. Łącznie do tej pory Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, wspólnie z partnerami i grantodawcami przekazało na rzecz stypendiów kwotę w wysokości 60.200 zł.
źródło: http://www.karierawdebicy.pl/aktualnosci/debicki-klub-biznesu-aktualnosci/art102,wyniki-v-edycji-lokalnego-programu-stypendialnego-dla-studentow-agrafka-agory.html

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.