Previous
Next
Previous
Next

Nasi rodacy z Irlandii ze świąteczną kolędą z Zielonej Wyspy

kolendaDo naszej redakcji dotarł mail od Roberta Cieplińskiego. Jego treść i przesłanie poniżej:
„Nazywam się Robert Ciepliński, pochodzę z Kolna, piszę do Państwa z Irlandii, z Galway, gdzie mieszkam od 2005 roku. Dwa tygodnie temu, wraz z dwoma kolegami nagraliśmy naszą ,autorską kolędę. Byłbym niezmiernie szczęśliwy, jakby ten utwór ukazał się na Waszym dębickim portalu . Ta piosenka świąteczna ,którą Wam wysłam to takie nasze świąteczne emigranckie przeslanie do rodaków.
https://www.youtube.com/watch?v=hynCmwcYevk
Skład; Robert Ciepliński-gitara ,vocal, Adam Więckowski- bas, Arek Breza- gitara solowa
pozdrawiam
Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.