Previous
Next
Previous
Next

Potrzebna krew dla Grabysi Skowron grupy B RH –

Plakat_A3 DKMSGabrysia jest w bardzo ciężkim stanie, potrzebna jest krew B Rh – .Osoby, które mogą jej pomóc proszone są o kontakt pod nr tel. 533 277 883. Stan dziewczynki walczącej z chorobą nowotworową pogorszył się, dziewczynka potrzebuje pomocy.
Chęć pomocy wiąże się z koniecznością wyjazdu – w poniedziałek do Krakowa a w środę do Wrocławia. Przed pobraniem krwi konieczny będzie zastrzyk stymulujący produkcję granulocytów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.