Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Politycy obok siebie szli w Orszaku

S0446127Dzisiejszy Orszak był też okazją do wspólnego spotkania lokalnych polityków. Obok siebie szli burmistrz Mariusz Szewczyk, starosta Andrzej Reguła, przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła oraz poseł Jan Warzecha i radny Rady Miejskiej w Dębicy Mateusz Cebula. Towarzyszył im ks. Józef Dobosz. A za nimi tłumy mieszkańców Dębicy świętujący uroczystość Objawienia Pańskiego. Takie cuda tylko na Orszaku.
 
 
 
S0326080 S0336084 S0346089 S0386102

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.