Previous
Next
Previous
Next

Królewski Orszak przeszedł ulicami Dębicy

S0328111Już po raz drugi ulicami Dębicy przeszedł Orszak Trzech Króli. Wzięło w nim udział kilka tysięcy ludzi, którzy sprzed kościoła Ducha Św., przeszli ul. Chopina, Ks. Nosala, Strażacką i Rzeszowską do dębickiego Rynku. Kilkustopniowy mróz nie wystraszył nie tylko barwnych przebierańców uczestniczących w Orszaku ale też setek rodzin, które w taki właśnie sposób świętowali uroczystość Objawienia Pańskiego.
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.