Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

V Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

Najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu najmłodszych artystów można było posłuchać podczas V Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd, który odbywał się 9 stycznia na scenie Domu Kultury „Śnieżka”.
Przegląd rozpoczęły dzieci z najstarszej grupy Przedszkola Miejskiego Nr 4, które wprowadziły zebraną publiczność w atmosferę radosnego kolędowania. Na scenie wystąpili wykonawcy z każdej dębickiej placówki i zaprezentowali wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe upominki i dyplomy, które wręczyli Mariusz Szewczyk, burmistrz miasta i Wiesława Buszek, dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 4, które było organizatorem przeglądu.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się także Elżbieta Kęsik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i Ireneusz Kozak, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty.

 Fot. Anna Kulpińska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.