Wypadek na ul. Kościuszki. Jeep spadł na brzeg Wisłoki

jeep1
Jeep spadł przerwał bariery ochronne i spadł na brzeg Wisłoki.
Fot. PSP Dębica

5 stycznia br. o godz.22.20 w Dębicy na ul. Kościuszki samochód Jeep Grand Cherokee przerwał bariery ochronne i spadł z wysokości ok. 4 metrów na brzeg rzeki Wisłoki. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba. To już drugi podobny wypadek w tym miejscu. Dwa lata temu dokładnie w tym samym miejscu inny samochód osobowy wypadł z drogi, przerwał bariery ochronne i runął na dół.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.