Previous
Next
Previous
Next

Potrzebny dom dla kudłacza Kofiego!

kofi22Ten piękny kudłacz kilka miesięcy temu został adoptowany z azylu. Niedawno jednak trafił tam znowu. Właściciel został powiadomiony, że pies się odnalazł i czeka na odbiór. Nowy pan nie ma już jednak zamiaru go odebrać. Kofi szuka więc po raz kolejny człowieka dla siebie, ale tylko takiego, który go już nie zawiedzie.
Kofi to piękny, dorosły psiak o długiej i falowanej sierści. Od razu widać, że miał swojego człowieka, bo uwielbia głaski, a spacer na smyczy jest dla niego nie lada przyjemnością. Doskonale sobie radzi ze spacerowaniem przy nodze, zmianą tempa, nie ciągnie, nie stawia oporu, tylko grzecznie maszeruje. Czego chcieć więcej? Psiak ma po bokach wytartą sierść, co może być skutkiem przeciskania się np. między sztachetami, a to oznacza, że mógł udawać się na samotne wycieczki. Nie są mu obce inne psy, a wręcz przeciwnie jest spragniony kontaktu z nimi. Azylowy kot również jest mu obojętny. Z psiakami w kojcu też dogaduje się bezbłędnie. A podobno ideały nie istnieją;)
Kofi czeka w przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.
kofi11
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.