Previous
Next

Mama Gabrysi Skowron dziękuję za pomoc. Jest dawca krwi dla jej córeczki

Plakat_A3 DKMSNa profilu FB mamy Gabrysi Skowron pojawił się wpis. Dziękuje ona za wspaniały odzew na apel o pomoc dla jej córeczki.
Malutki update!!
W odpowiedzi na wszystkie telefony i smsy chciałam serdecznie podziękować za tak wspaniały odzew z Państwa strony. Wczoraj wiele osób oddało krew dla Gabi na masę granulocytarna. Została wytypowana jedna osoba, która dzisiaj pojechała do Wrocławia a jutro karetką wróci wraz z granulocytami do nas do Prokocimia. Nie oznacza to iż tylko jedna osoba miała zgodność. Zakwalifikowało się kilka osób i one również mogą być dawcą, natomiast osoba wyznaczona ma ja poprostu największą. Oprócz tego wiele osób  chętnych oddało krew na produkty krwiotwórcze co było równie wspaniałe i humanitarne. Z głębi serca dziękuje wszystkim za pomoc. Jeżeli chodzi o Gabrysię możliwe będzie kolejne przetoczenie granulocytów, gdyż jej stan jest ciężki a ta ilość może nie wystarczyć. Dlatego apeluje do ludzi dobrej woli i wielkiego serca…nie bójcie się pomagać, mówcie o takich rzeczach i udostępniajcie, gdyż tego typu pomoc nie zagraża naszemu życiu a ratuje życie innej osoby. Pozdrawiam wszystkich i przesyłam podziękowania od Gabrysi. – pisze na swoim profilu FB mama Gabrysi Skowron

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.