Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Parkoszu

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku w miejscowości Parkosz. W wyniku doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono dwóch kierowców biorących udział w zdarzeniu.
Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek około godz. 17 w miejscowości Parkosz. Ze wstępnych usteleń policjantów wynika że, kierujący mazdą nie ustapił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Dębicy mercedesowi. W wyniku zderzenia się pojazdów, ranni zostali 56-letni kierowca mazdy oraz 63-letni kierowca mercedesa. Obaj mężczyźni trafili do szpitala.
Uczestników wypadku poddano badaniu alkomatem, byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat  Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.