Previous
Next
Previous
Next

Film „Bogowie” w kinie 3D w Dębicy

W piątek 30 stycznia nastąpi oficjalne otwarcie kina 3 D w dębickim kinie Kosmos.  Pierwszym filmem wyświetlanym w wersji trójwymiarowej będzie obraz reżysera Łukasza Palkowskiego pt. ” Bogowie”. Film przedstawiający życie profesora Zbigniewa Religi, który dokonuje pierwszego udanego przeszczepienia serca bije rekordy oglądalności w kinach na terenie całej Polski.
 
 
 
fot. RDN Małopolska

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.