Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

14-latek samochodem ojca uciekał przed Policją

Policjanci z Dębicy prowadzili pościg za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że to 14-latek. Chłopak jechał bardzo niebezpiecznie, wielokrotnie przekraczał prędkość i zmuszał innych kierowców do zjeżdżania na pobocze. Oprócz niego, w aucie było jeszcze dwoje 16-letnich pasażerów.
Było po godz. 23 w czwartek, gdy policjanci ruchu drogowego na terenie Machowej podjęli interwencję wobec kierującego audi A3. Kierowca na widok radiowozu gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać drogami lokalnymi. Nie reagował na sygnały policjantów do zatrzymania się. Uciekający, wielokrotnie przekraczał prędkość 140 km/h, wyłączał też oświetlenie pojazdu chcąc utrudnić zatrzymanie. W pewnym momencie, wjechał na drogę krajową i tam swoją jazdą zmusił kierującego ciężarówką do gwałtownego zjechania na pobocze. Mało tego, kierowca audi tracił panowanie nad pojazdem omijając wysepki z lewej strony.
Policjanci zatrzymali kierowcę audi w Łękach Górnych. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec Pogórskiej Woli. W pojeździe znajdowało się jeszcze dwoje pasażerów, 16-letnia mieszkanka Machowej oraz 16-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Podczas interwencji ustalono, że właścicielem pojazdu jest ojciec nastolatka. Po przeprowadzonych czynnościach młodzi ludzie trafili pod opiekę rodziców. Nastoletni pirat drogowy będzie odpowiadał przed sadem rodzinnym.
Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.