Previous
Next
Previous
Next

Pijany kierowca wiózł swoją rodzinę

W sobotę policjanci dębickiego wydziału prewencji w związku z popełnionym wykroczeniem zatrzymali do kontroli kierujacego fiatem punto. Jak się później okazało mężczyzna był pod wpływem alkoholu. 
Powodem kontroli było wykroczenie popełnione przez kierującego fiatem punto. Mężczyzna wjechał pod prąd w ulicę Gawrysia, która jest drogą jednokierunkową. Ponadto dorośli będący w pojeździe nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kierowca początkowo twierdził, że nie posiada przy sobie żadnych dokumentów, ale pouczony o odpowiedzialności okazał dowód osobisty.
Kierowcą fiata był 26-letni mieszkaniec Dębicy. W samochodzie oprócz niego znajdowała się żona kierującego oraz ich dwoje dzieci. Kobieta podczas jazdy trzymała 2-letniego chłopca na kolanach, natomiast 11-miesięczna dziewczynka znajdowała się w foteliku.
Podczas prowadzonej interwencji funkcjonariusze wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem, wykazało 2,2 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Prowadzone czynności ujawniły, że 26-latek ma zabrane sądownie uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi do roku 2018. Samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC
 
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.